Ledelsen ved Meløy videregående skole

Anita Sletbakk - Klikk for stort bilde

 

 

Anita Sletbakk

Rektor

Telefon: 75 65 25 05
Mobil:905 11 761

E-post: anita.sletbakk@vgs.nfk.no

Kjetil Fagervik - Klikk for stort bilde

 

 

Kjetil Fagervik

Studierektor, Glomfjord

Telefon: 75 65 25 06
Mobil: 993 38 489

E-post: kjetil.fagervik@vgs.nfk.no

Kirsti Kvehaugen - Klikk for stort bilde

 

 

Kirsti Kvehaugen

Studierektor, Ørnes

Telefon: 75 65 24 22
Mobil: 979 66 070

E-post: kirsti.kvehaugen@vgs.nfk.no

 

Siri Johanne Krogh

Studierektor, Inndyr

Telefon: 75 65 26 14
Mobil: 951 20 784

E-post: sirkro@vgs.nfk.no

Elea.jpg - Klikk for stort bilde

 

Elea Blomstereng Tangstad

Fagleder, Glomfjord
 

Telefon: 75 65 25 42
Mobil: 994 37 767

E-post: elea.tangstad@vgs.nfk.no

Monica Rosting - Klikk for stort bilde

Monica Rosting

Fagleder, Ørnes
OT-koordinator

Telefon: 75 65 24 23
Mobil: 908 20 077

E-post: monica.jane.rosting@vgs.nfk.no

Jimmy.jpg - Klikk for stort bilde

Jimmy Tobiassen

Fagleder, Inndyr

Telefon: 75 65 26 06
Mobil:

E-post: jimmy.tobiassen@vgs.nfk.no

Publisert av Kjersti Svendsen. Sist endret 13.09.2016 09:59
Fant du det du lette etter?